Mamy przyjemność zaprosić Was na naszą wystawę poświęconą Grom i Komputerom Minionej Ery – czyli temu wszystkiemu, co służyło do video zabawy i edukacji w naszych domach w latach 70′, 80′ i 90′. Wstęp wolny!Wydarzenie odbywać będzie się w samym środku dolnośląskich ferii fimowych we wrocławskim Centrum Historii Zajezdnia przy ulicy Grabiszyńskiej 184.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć, w co grało w latach ich młodości, pokazać ukochane gry i komputery swojego dzieciństwa swoim dzieciom lub po prostu sprawdzić, w co łupali rodzice (a może i dziadkowie!).

Dla odwiedzających udostępnimy stanowiska – rzecz jasna – interaktywne! Bo co by to była za przyjemność oglądania tych zabytków bez możliwości zagrania na nich?

W Centrum Historii Zajezdnia, oprócz najszego darmowego eventu, znajdziecie także nowoczesną wystawę „Wrocław 1945-2016” (której zwiedzenie naprawdę polecamy, wystawa płatna 5/10 zł) oraz knajpkę z jedzeniem nawiązującym do czasów PRL-u oraz czeskim piwem.

Wystawa dostępna będzie a w godzinach otwarcia Centrum Historii Zajezdnia, od 10:00 do 18:00.

Aktualizacja:
Choć wstępnie zapowiadaliśmy około 10 stanowisk interaktywnych, Wasze duże zainteresowanie wystawą spowodowało, że postanowiliśmy tą ilość „troszkę” zwiększyć. Spodziewające się więc ponad 20-stu maszyn!

Więcej o Centrum Historii Zajezdnia:

Strona Główna

Więcej o RetroGralni:

Strona Główna

Muzyka: