Przyszła pora na otwarcie muzeum gier i komputerów we Wrocławiu – zapraszamy więc Was do Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery.

Info:

Dobrze wiecie, że naszą główną pasją są stare gry i stare komputery. Zbieramy je i pokazujemy Wam już wiele, wiele lat. Niedawno obchodziliśmy 6 urodziny naszej inicjatywy.

Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy ponad 50 RetroGralni, wystaw, eventów, na których mogliście oglądać na żywo i bawić się częścią naszych kolekcji.

One same rozrosły się już tak bardzo (i ciągle rosną), że trudno je już trzymać w naszych domach, a nasi bliscy i znajomi patrzą na nas z coraz większym politowaniem. Nie chcemy też, aby sprzęty te kurzyły się gdzieś po strychach i piwnicach. Dużą częścią naszego hobby jest właśnie pokazywanie ich Wam.

Zadaliśmy sobie więc pytanie – co dalej?

Odpowiedź na to pytanie mogła być tylko jedna. Stworzenie stałego miejsca, gdzie można zobaczyć dość sporą część naszych kolekcji i zagrać na części z nich.

Nie ma co owijać w bawełnę – niedługo będziemy mogli Was zaprosić do wrocławskiego muzeum Gry i Komputery Minionej Ery.

Na ten cel mamy 200 metrowy lokal na Wrocławskim Dworcu Świebockim, w którym się obecnie znajdujemy i który od tygodnia gruntownie remontujemy.

FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia