Premiera serialu Fallout z Amazon Prime może zachęcić Was do ponownego, albo pierwszego zagrania w kultową grę Fallout w klasycznym wydaniu. Okazuje się, że teraz możecie zapoznać się jego pierwszą oryginalną częścią w najlepszej do tej pory odsłonie! Tanie klucze do Fallout na Instant-Gaming.pl: https://www.instant-gaming.com/pl/search/?query=fallout&igr=retrogralnia

💰 WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

Fallout 1 in 2 / FALLOUT ET TU
https://github.com/rotators/Fo1in2

Ostatnio mówiłem Wam, że jeśli chcecie zagrać w klasycznego Fallota powinniście wybrać Fallouta 2, ponieważ jedynka, choć posiada bardziej skondensowaną fabułę i lepiej przedstawia nam świat na starcie, że tak powiem, to ma zaskakująco irytujący interfejs użytkownika i dużo małych, acz wkurzających elementów, które w dwójce naprawiono lub usunięto.

Jednak po tym jak zderzyłem się ze świątynią prób z Fallouta 2 – przypomniałem sobie, dlaczego sporo osób się od Fallouta 2 odbija i jak irytująca jest pierwsza godzina jego rozgrywki, a jak – dla kontrastu – szybko i z wykopem rozpoczyna się jego pierwsza odsłona.

Dodatkowo polecono mi wspaniały mod, który usuwa wszelkie wkurzające rzeczy, jakie w jedynce, jako grze zdecydowanie od dwójki mniej dopieszczonej, bo pierwszej – występowały.

Dzisiaj mam dla Was poradnik – jak rozpocząć swoją przygodę z klasycznymi Falloutami w roku 2024, zagrać w pierwszą grę, nie dostać wylewu, być szczęśliwym i definitywnie zakochać się w tym świecie.

Do zagrania w Fallouta 1 w ten nowy sposób będziemy potrzebowali trzech rzeczy – po pierwsze – angielskiej kopii tej gry, z dowolnej dystrybucji cyfrowej lub fizycznej. Po drugie angielskojęzycznej kopii Fallouta 2 także z dowolnej dystrybucji.

Po trzecie – najważniejsze – potrzebujemy moda FALLOUT ET TU, czyli Fallout 1 in 2, pozwalającego na granie jedynki w dwójce. Tego musicie ściągnąć ze strony projektu na Githubie.

🔴 ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

🔴SERWER DISCORD RG

Discord

✅ FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

✅ STRONA:
https://retrogralnia.pl

✅ MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery