Ekipa RetroGralni

Ekipę RetroGralni tworzą miłośnicy starych komputerów, konsol i gier z całej Polski. Jej trzon stanowią:

Artur Ciemiega

Artur Ciemiega

Sonda

Kolekcjoner, gracz, zafascynowany rozwojem technologii elektronicznych i informatycznych. Miłośnik popularno-naukowego programu „Sonda”. Od dwóch lat aktywnie uczestniczący w wystawach popularyzujących dawny sprzęt komputerowy oraz dawne gry. Pasjonat historii, nie tylko tej komputerowej.

Wojtek Frabiński

Wojtek Frabiński

Frabi

Komodorowiec, który po latach zakopał topór wojenny i teraz gra nawet na Atari 2600. Miłośnik Amigi, której nieco spóźniony zakup (pierwsza pięćsetka w 2014) mocno się przyczynił do rozwinięcia pasji do gier retro. Fan platformówek i mocno nietypowych sprzętów, szczególnie tych starszych od niego.

Michał Lisiecki

Michał Lisiecki

mfx

Urodzony w roku 1980. Z wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Jego pierwsza konsolą był „Ну, погоди!”, klon konsolki Nintendo Game & Watch. Późniejszy posiadacz Commodore 64 i Amigi 500. Działacz fandomu fantatsycznego.  Miłośnik seriali, kina i komiksów. Znawca retro (i nie tylko) gier. Prelegent konwentowy. Organizator wielu konwentów.

Jakub Rzepecki

Jakub Rzepecki

borg

Urodzony w roku 1980. Z wykształcenia informatyk, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od klona konsoli Atari 2600 zwanego popularnie Rambo. Wielki miłośnik komputera Commodore 64, na którym w podstawówce zdobywał pierwsze szlify programisty. Działacz fandomu fantastycznego. Współtwórca i organizator wielu konwentów i imprez.

oraz

  • Agnieszka Ciemiega 
  • Adam DizzyX Kobyłecki
  • Piotr Diabeł Skorok

 

Nie możemy zapomnieć także o naszych wspaniałych pomocnikach bez których nasze imprezy nie miały by szans się odbyć, takich jak:

  • Natalia Demut
  • Kuba Synowiec

a także całej masie przyjaciół z całej Polski i nie tylko!

 

Bądź na Czasie z RetroGralnią

Bądź na Czasie z RetroGralnią

Dołączając do naszej listy subskrybcyjnej będziesz otrzymywać informację o imprezach, na których możesz nas spotkać, o nowych filmach na naszym kanale, a także będziesz mógł brać udziała w specjalnych konkursach dla naszych subskrybentow!.

Dziękujemy za subskrypcję!