Amiga Forever 10 i C64 Forever 10 – pakiety do w pełni legalnej emulacji komputerów ze stajni Commodore i Amiga. Co potrafią i co mają w sobie programy za około 100 zł każdy?

💰 WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

*Linki*

_Amiga Forever_
https://www.amigaforever.com/

_C64 Forever_
https://www.c64forever.com/

Amiga Forever to pakiet prezerwacji, emulacji i wsparcia Amigi opublikowany przez Cloanto, który umożliwia legalne działanie oprogramowania Amigi na sprzęcie innym niż Amiga bez skomplikowanej konfiguracji. Pakiet C64 Forever to jego odpowiednik dla maszyn Commodore, takich jak C64, C128, VIC, PET i innych.

Wersja Amiga/C64 Forever na Windows zawiera oprogramowanie „odtwarzacza” opracowane przez Cloanto, które wykorzystuje „wtyczki”, takie jak WinUAE/VICE, jako silniki emulacji, jednocześnie opierając się na własnym interfejsie użytkownika do konfiguracji i tworzenia. Oprócz obsługi popularnych formatów obrazów dysków, Amiga/C64 Forever może odtwarzać i tworzyć pliki w zastrzeżonym formacie Cloanto RP9. Pakiety RP9 to skompresowane pliki, które osadzają wszystkie obrazy multimedialne, a także dane konfiguracyjne i opisowe oparte na XML oraz zawartość pomocniczą, taką jak dokumentacja, zrzuty ekranu, ścieżki dźwiękowe itp.

🔴 ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

🔴SERWER DISCORD RG

Discord

✅ FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

✅ STRONA:
https://retrogralnia.pl

✅ MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery

ᶜᶜ Napisy i tłumaczenie:
Whisper – OpenAI (więc nie dziwcie się małym błędom)

🎵 Muzyka w tle:
https://youtube.com/c/momentvm