Gra dla C64GS – Turbo Charge – zadziwia ciekawym pomysłem, który na C64 jest dość rzadki – jest bowiem jazdo-strzelanką zza pleców. Wydana przez brytyjskie studio System 3 Software Ltd. dla C64GS na kartridżu, a potem na C64 na dyskietce i kasecie, doczekała się także edycji na D81 i podobnych.

💰 WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

🔴 ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

🔴SERWER DISCORD RG

Discord

Jest to klasyczna gra typu „Jedź i strzelaj”. Kontrolujesz czerwony samochód sportowy, jedziesz wąską drogą, strzelasz do każdego samochodu na drodze, próbując uniknąć ostrzału wroga i różnych przeszkód na drodze (historia mówi nam, że jest to pościg przez różne kraje, takie jak Arabia Saudyjska, Irak , Tajlandii, RPA i innych).

Trudność wzrasta z etapu na etap. Podczas gdy w pierwszych etapach prawie nie ma wrogich działań, prawie wszystkie samochody zaczną strzelać do ciebie w dalszej części gry. Co gorsza, zaatakują cię też helikoptery i odrzutowce. Różne przeszkody na drodze utrudnią utrzymanie przewagi na ulicy. Przeszkody te obejmują stożki, miny, a nawet dość duże skały. Wreszcie są różne skrzyżowania, na których zawsze jedno prowadzi w ślepy zaułek, powodując awarię samochodu.

✅ FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

✅ STRONA:
https://retrogralnia.pl

✅ MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery

🎵 Muzyka w tle:
https://youtube.com/c/momentvm