Nazywam się Frank Further – Dalej. Dalej… To trochę ironiczne, jak się nad tym zastanowić, bo nigdy nie opuściłem swojej wioski. Ani mój tata, ani jego tata przed nim. To samo dotyczy wszystkich w naszej krainie, odkąd pewnej nocy księżyce temu skradziono nasze cztery posągi dobrego samopoczucia. Wszyscy wydają się być przeklęci odrętwieniem, bezruchem i obojętnością. Przygoda, ciekawość, śmiałość i odwaga to słowa, które zniknęły z naszego słownika.

Urodziłem się w Porkville i tak jak bogowie stworzyli małe zielone jabłka, wiem, że umrę w Porkville. Nigdy nie opuszczając doliny. Och, nie zrozum mnie źle. To ładna i przyjemna nizina z zielonymi pastwiskami, drzewami owocowymi, grzybami leśnymi, kwiatami i pięknym oczkiem wodnym.
Jedyne, co zakłóca spokój tej małej przystani, to komary i świetliki. Nienawidzę tych głupich owadów i czasami je gonię. Muszę być im jednak wdzięczny, ponieważ podczas jednego z moich przyziemnych polowań na robale natknąłem się na wejście do jaskini… Czy to może być moja misja? Świńska misja?
Przeżyj jedną z najbardziej niesamowitych historii, jakie kiedykolwiek opowiedziano na Commodore 64: 5 dużych światów do odkrycia, setki wrogów i ponad 30 epickich melodii SID, które pojawiają się dynamicznie w tej pełnej akcji platformówce z elementami puzzli inteligentnie wplecionymi w miarę rozwoju historii.

Strona gry:
https://piggy18.itch.io/a-pig-quest

WSPARCIE:
https://tipply.pl/u/retrogralnia
https://patronite.pl/RetroGralnia
https://www.youtube.com/retrogralniapl/join

ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!
https://www.youtube.com/retrogralniapl?sub_confirmation=1

SERWER DISCORD RG

Discord

FACEBOOK:
http://www.FB.com/RetroGralnia

STRONA:
https://retrogralnia.pl

MUZEUM GRY I KOMPUTERY MINIONEJ ERY:

Muzeum Gry i Komputery